آتالوگ - پلتفرم کاتالوگ آنلاین - پلتفرم کاتالوگ دیجیتال(2)
صنایع غذایی شهر بابانا
آتالوگ (کاتالوگ آنلاین)

صنایع غذایی شهر بابانا

کاتالوگ کسب و کار و برندها

کاتالوگ صنایع غذایی شهر بابانا

شرکت شهربابانا در سال 1379 تاسیس گردیده و در سال 1383 به بهره برداری رسیده است. این شرکت با تولید دونات، پیراشکی، کروسـان و محصـولات دانمارکی فعالیت خود را آغاز نمود. پس از مدتی با تـغییر رویـکرد خود اقـدام به تولید انواع کیـک های روغنـی بدون کاغذ نمود. در فاز اول کارخانه، با بهره‌گیری از شش خط، کیک ‌های روغنی و انواع کاپ کیک تولید می شود.شایان ذکر است که شهربابانا اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در ایران می‌باشد.

با پیشـرفت کسـب و کار و موفقیت در تولید کیک های بدون کاغذ هیات مدیره شرکت رویـکرد تـازه ای اتخاذ و تصـمیم به توسـعه فعالیت خود به صورت تخصصی در زمینه تولید کیک ها با اشکال جدید و مغزی های متنوع گرفت.
در حال حاضر این شرکت، با ظرفیت تولید سالانه 20 هزار تن، انواع کیک های روغنی، لایه ای، کلوچه و دونات را تولید می‌نماید. برخی از برندهای این شرکت عبارتند از: باباجون، بابادو، بابانا، باباعسلی، باباشیرین، بابامن، باباتک، باباسو،بابابزرگ، بابان و ….
شرکت شهربابانا با تولید محصولات متنوع، حفـظ کیفیت و توجه به نیـاز مصرف کنندگان توانسته تا کنون در بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را عرضه نماید. در حوزه صادرات، محصولات این شرکت به کشورهای عراق، افغانستان و … صادر می‌گردد.

مشهد، شهرک صنعتی طوس، فاز1، نبش تلاش شمالی 6/2، قطعه 144
35413283 051
info {@}shahrbabana.com
QR Code

اسکن برای تماشای این صفحه

QR Code

اسکن برای تماشای این کاتالوگ

×
تلگرام