آتالوگ - پلتفرم کاتالوگ آنلاین - پلتفرم کاتالوگ دیجیتال(2)
پنگوئن کاتالوگ آنلاین پنگوئن
آتالوگ (کاتالوگ آنلاین)

پنگوئن

کاتالوگ کسب و کار و برندها

پنگوئن

گروه صنعتی ایران برس فعالیت خود را در سال 1320 در زمینه ساخت انواع برس و جارو  آغاز کرد.این شرکت در سال 1358 با عرضه قلم های مخصوص نقاشی با نام تجاری پنگوئن ,انقلابی در صنعت تولید برس و قلم مو در کشور بوجود آورد.

این مجموعه در سال 1375 در راستای اهداف خود به سمت خود کفایی تولید انواع نخ های تک رشته PET,PP,PBT, ,PA ,PVC را در انواع سایزها و اشکال مختلف آغاز نمود.

این شرکت در حال حاضر اولین تولید کننده نخهای PVC در کشور است.که علاوه بر فتح بازارهای داخلی توانسته محصول خود را به خارج از کشور نیز صادر کند.

ایران برس در بسیاری از حوضه ها شرکت نو آور بوده تا آنجا که با تولید منوفیلامنت نخ سوراخ دار با دستگاههایی که توسط مهندسین این شرکت طراحی و تولید شده موفق به اخذ لوح تقدیر از انجمن صنعت پلاستیک کشور به دلیل نو آوری و خلاقیت گردیده.این شرکت دومین تولید کننده این محصول دردنیاست و از این بابت تنها یک شرکت ایتالیایی رقیب ایران برس محصوب میشود.

ایران برس همچنین با توجه به مولفه هایی چون قیمت و کیفیت, تامین کننده نیاز مواد اولیه سایر کارخانه جات وطنی فعال در زمینه تولید قلم و برس میباشد.

جدیت د رارتقا کیفیت محصولات و توجه به اصل رقابت در بازار برای شرکت ایران برس شهرت بسیاری بوجود آورده است.

برادران ظهیری با اشاره به نزدیک به یک قرن تجربه و فعالیت این شرکت تلاش شبانه روزی را مهمترین عامل پیشرفت مجموعه و شهرت فراگیر برند پنگوئن عنوان میکنند.

تهران خیابان مصطفی خمینی - جنب بانک سپه (ایران برس)-پلاک 379
02156573337
Info {@} iranboress.com
QR Code

اسکن برای تماشای این صفحه

کیو آر کد کاتالوگ پنگوئن

اسکن برای تماشای این کاتالوگ

×
تلگرام